Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van értelme plusz virusírt...

Van értelme plusz virusírtòt feltenni win10 defender mellé?

Figyelt kérdés
Egy hitman pro portabel van mèg amivel olykor àtellenôrzôm, de a defender is riasztgat a torrent crackekknèl...vàlaszotokat kôszônôm

2016. febr. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

crackekre majdnem minden riasz, pont azért, hogy ellehetetlenítsen a használatától és vedd meg.

Ez a fejlesztőktől egy fizetett "segédlet" a MS felé. :) Persze van mikor a NOD32-m is szereti törölhetni a crackjeimet. :D

2016. febr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a defender a legalapabb vírusirtó. Igazából nem mellé kell feltenni egy jó vírusirtót, hanem helyette. Elég elismert vírusirtó teszteken a Defenderhez mérik a többit, tehát ezt a szintet kell megütnie a többinek. Mit ne mondjak, annyira nincs nehéz dolguk, bár van pár kerülendő írtó, ami még ennél is gyengébb.

Én az Eset Smart securityt ajánlom, nekem nagyon bevált. Nem fagyasztja a gépet, nem eszik sok memóriát, van tűzfala, és igen eredményesen végzi a dolgát.

Egyébként HA!! jól tudom, a defender mellé nem is lehet másik irtót feltenni úgy, h mindkettő menjen, mert automatikusan letiltja a defendert a rendszer másik írtó észlelésekor

2016. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha, hàt èn kasperskyt hasznàltam ès az is tènyleg nagyon èszrevehetetlen memoriaûgyileg, csak sajna ha lejàr a licence akkor ennyi...nem frissìt, nem ìrt
2016. márc. 1. 06:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ùgy dôntôttem h nem teszek fel tôrt vìrusìrtòt..nem bìzok ezekbe a crack-ekbe
2016. márc. 1. 06:36
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem az avast törölt 1éve 7.5GB-nyi cheatet,cracket,keyloggert,stb.majdnem megbolondultam,hogy ment minden xd

kérdésre,én avastot használom,vírusokat írtja szépen.tűzfal nincs benne,de egyébként se használnám.

2016. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eset Smart Security9, 30 nap lejárta után újságkóddal használhatod, ha nem akarod megvenni a kódot. De megéri. Csendben dolgozik a háttérben, nem lassít, tűzfalas és van benne Játékos üzemmód is, ekkor nem tilt le cracket.

[link]

2016. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemcso ***** válasza:
Avast Internet Security + Malwarebytes Anti-Malware Premium
2016. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Eset Smart ot ne használd windows 10 nél mert szét b@ssza a géped, és nekem 34 crakkelt játékom van közötte a a fry cry 4 (nem tudom hogy kell leirni) és nem törölte le.
2016. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja igen és a defener nem enged olyan programokat letölteni ami vírusos. egy hamiskás videót néztem le akartam tölteni a játékot az oldal se volt virusmentes kinézetű és letöltöttem és azt irta ki hogy ez a fálj káros és javíthatatlan vírusokat tartalmaz. nem töltöttem le és nem lett virusos
2016. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!