Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A samsung galaxy grand duos...

A samsung galaxy grand duos telómra felraktam a trackview alkalmazást. Ki tudja használni?

Figyelt kérdés

Azért rktam rá, hogy ha elveszne vagy ellopnák segítsen. Sajnos nem tudom miért de kiugrik 3-5 másodperc után még az otthoni wifi hálózatnál is, és a gps adatokat sem kűldi ha nincs bekapcsolva alapból a GPS. Ezt nem kapcsolja be távoról? Van ötlete valakinek miért ugrik ki? esetleg valami más, jobb progi, amivel nem csak a poziciója figyelhető meg a telefonnak, hanem bele is halgathatok mi történik, esetleg fel is vehetem. Ja és a rablónak nem feltűnő, nem jelzi amikor működik, mert akkor semmit nem ér, a tolvaj látja, és tesz ellene valamit!

Sajnos eddig 2 telómat már megfujták pedig nem okos telók voltak, erre azért szeretnék ilyen progit!



2016. márc. 7. 08:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!