Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a Windows Advanced Security Center-t?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Komolyan ez a neve, hogy Windows Advanced Security Center? Milyen windows is ez??? Mert ilyennel még nem találkoztam...
2010. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez, ha minden igaz egy vírus, ami fertőzött weblapok meglátogatásával terjed, és azt akarja, hogy fizess a teljes verzióért, ami majd aztán megtisztítja a gépet. A program eltávolítása panelen nem fogod tudni eltávolítani, mert a maradványai segítségével újra fog települni.


Íme az instrukciók az eltávolításhoz: [link]

2010. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sejtettem hogy valami vírusféle lesz...
2010. ápr. 2. 14:48
 4/4 anonim válasza:
Nos ez valóban egy vírus. Én anno amikor bekaptam egy ilyet, úgy szedtem le, hogy újraindítottam a windows-t csökkentett módba, mert ott nem töltődik be egy program sem magától, és szépen kitöröltem a vírus fájlt, valamint egy tisztító programmal (easy cleaner) minden más helyről, ahova betelepült. Azután normál mód, vírus írtó és trójai fogó start, de azok már nem találtak semmit.
2010. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!