Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virust kapott a szamitogepem...

Virust kapott a szamitogepem Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A szamitogepen minden meghajton a kepeimet filmeket zeneket minden elveszett es azokban a mappakban amikben ezek voltak ilyen recovery evsty meg help file nevu fileok jelentek meg szinte minden mappam ezzel van teli

Valaki segitsen

Elorreis koszonom a valaszokat



2016. márc. 13. 23:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Használsz vírus írtót? Ajánlom az ingyenes Avastot, az megvéd. Viszont ha tényleg nagyon nagy a kár akkor szerintem rakd újra a géped
2016. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 axonbite ***** válasza:

Sajnos a felettem szóló víruskeresője nem oldja meg ezt. Minden kép MALWAREBYTES és ADWCLEANER programokat kell letöltened futtatnod valamint az ADWCEANER-t futtatás után CLEAN gomb majd OK és újraindul a géped és kész a vírusírtás.

Ha esetleg kételkedsz abban amit írtam íme egy link olvass:


[link]

2016. márc. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszonm a valaszokat

De sajnos minden kepem zenem filmem mappajaban csak ezek a szarokvannak

2016. márc. 14. 09:44
 4/11 axonbite ***** válasza:
ha ránéztél volna a linkre amit ugye lustaságból nem tettél meg mert lustaság fél egészség és te nagyon egészséges vagy :-) tehát ha követted volna a lépéseket amit a linken lehet olvasni akkor a végső stádium egy rendszer visszaállítás ami által újra előkerülnek a képek és egyéb fájlok. vedd a fáradságot kövesd a leírást amit a linken találsz.
2016. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Letoltottem es a leirtak szerint megcsinaltam mas gondom nemis maradt a

kepeimet stb stb nem kaptam vissza ugyanugy ottmaradtak azok a recovery meg help fajlok

2016. márc. 14. 19:22
 6/11 axonbite ***** válasza:
a rendszer visszaállítás meg volt?
2016. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentésed volt egy másik merevlemezen? Ha nem, akkor drága áron, de megtanultad, hogy ennek van jelentősége. Esetleg Recuvával, vagy hasonló programokkal kutakodhatsz a vinyón, de szerintem a vírusod felülírta már ezeket. Ha továbbra is használni szeretnéd a géped, akkor teljes újraformázás, Windows reinstall. Ha nagyon parázol a vírusoktól, akkor Linux. Pl. Linux Mint
2016. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemvolt biztonsagi mentesem sajnos
2016. márc. 14. 22:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Semilyen modon nemtudom visszakapni a dolgaimat??
2016. márc. 14. 22:31
 10/11 axonbite ***** válasza:

Látod ezt magyaráztam megoldást szeretnél de olvasni nem akarsz. a linken található olvasmány egy részét bemásoltam neked:


Hogyan lehet visszaállítani a CryptorBit által titkosított fájlokat a Shadow Explorer segítségével:


A fertőzött fájlokat a Shadow Explorer (letöltés itt) programmal tudjuk visszaállítani egy korábbi állapotra.


Amikor elindítja a programot, akkor a bal felső sarokban megjelennek a meghajtók és a dátumok, az elérhető biztonsági mentésekről.


Válassza ki a meghajtót, hogy honnan, és az időpont, hogy mikori állapotra szeretné visszaállítania fájlokat.


Ha egy teljes könyvtárat szeretne visszaállítani, akkor kattintson jobb gombbal a könyvtár nevére és válassza ki az Export funkciót. Ekkor a program megkérdezi, hogy hova mentse ki a könyvtár tartalmát.



na kb. ennyi a lényeg és ha elmész arra a linkre amit küldtem letöltheted még a programot is és a leírtak szerint jársz el akkor visszaállíthatod fájlokat.

2016. márc. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!