Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért írja ki a nevem ha...

Miért írja ki a nevem ha rákeresek az emailemre, de másokat talál?

Figyelt kérdés
Rákerestem az egyik emailemre, a googlen. Meglepő eredmény fogadott mivel egyetlen egy találatot mutatott egy emberkereső oldalon, és ki írta a teljes nevem és 4 teljesen más, igazolt embert talált akik az USA-ban élnek. Ezzel az a probléma, hogy az emailem nem tartalmazza a teljes nevemet tehát nem tudom honnan tudta az oldal hogy az az én nevem, de még azt sem értem, hogyha tudná, hogy az email egy xy nevű emberhez tartozik, akkor hogyan talál meg 4 másik azonos nevű embert engem pedig nem, ha rákeresek az emailre. Kipróbáltam egy másik email címemmel is, az eredmény ugyanez. 4 létező embert talál az én nevemmel ha az emailemre rákeresek, de nem vagyok köztük. Mi ez az egész? Tesóm emiljával is megcsináltam, neki még találatot sem hozott ki.. Teljesen nem értem mi folyik itt. Remélem valaki tud segíteni és azért érthető is volt. Ja és a 4 ember közül 2 tuti, hogy létező mert megkerestem a személyazonosságukat a neten, de akkor is minek hozza ki őket a saját emailemre rákeresve

2016. ápr. 1. 01:21
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nem a neved az e-mail címed @ előtti része?

Attól, hogy te egy e-mail címet írsz a keresőbe, a Google nem csak azt fogja keresni.

Pl.: kisspeter@teszt.hu

Ezzek kapsz "Kiss Pétereket" és IQ tesztet is találatként.

2016. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tartalmazza a nevemet a @ előtti rész, pont ezért furcsa
2016. ápr. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!