Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kell e félnem, ha a fő email...

Kell e félnem, ha a fő email címem kikerült egy nagy látogatottságú weblapra?

Figyelt kérdés
Helósztok. Nem rég kezdtem el fejleszteni az egyik népszerű game enginre. A napokban kikerült az egyik munkám, viszont figyelmetlen voltam, és hagytam, hogy azt az email címet rakják ki support címnek, mint amin keresztül kommunikálok a supportal(ez a fő email címem, minden ide fut be, minden erre van regisztrálva stb.) Azóta írtam a supportnak, hogy cserélni kellene, viszont még választ nem kaptam. Szerintetek aggályos a dolog? Ti aggódnátok emiatt? Azért is teszem fel ezt a kérdést, mert a mai napon kaptam egy levelet ami szerint valaki sikertelenül próbált belépni a LogmeIn-embe(hónapok óta nem használtam, most is csak a tárgyat olvastam el, nehogy csali legyen). Elég bonyolult jelszavam van, és kétlépcsős azonosítás is aktív(butatelefont használok hozzá), tehát attól nem félek, hogy belépnek az email címembe, viszont úgy gondolom, hogy ez egy támadási felület lehet(<a href="http://index.hu/tech/2016/04/08/itt_az_elso_magyar_korhazi_zsarolovirus/">http://index.hu/tech/2016/04/08/itt_az_elso_magyar_korhazi_zsarolovirus/</a>) Nektek mi a véleményetek? Kicsit paranoid vagyok, vagy ti is hasonlóan gondolkodtok? A válaszokat előre is köszi.

2016. ápr. 10. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kell
2016. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben csak spam üzenetet tudnak küldözgetni neked és ennyi. Félni nem kell.
2016. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!