Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Törölték a facebook oldalamat,...

Törölték a facebook oldalamat, hogyan tudom felvenni velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ez jelent meg mikor beléptem a személyes facem-be :(

If you believe that this content should not have been removed from Facebook, you can contact the complaining party directly to resolve your issue:

Report #: sok szám

Rights Owner:

Email:

If an agreement is reached to restore the reported content, please have the complaining party email us with their consent and include the report number. Please note that the complaining party is not required to respond to your request.

Kinek tudok írni hogy adják vissza az oldalam, nem találok semmi használható infót a facen :(



#Facebook #kapcsolat #törölt oldal
2016. ápr. 12. 15:42
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak új oldalt tudsz csinálni, ha törölték :/ ha már egyszer ki lett törölve, azokat az adatokat nemhiszem, hogy vissza lehet hozni.
2016. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!