Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a letiltott...

Hogyan tudom a letiltott facebook fiókomat újra aktiválni anélkül hogy igazoljam magam?

Figyelt kérdés
Nem saját névvel voltam évek óta jelen,de valaki beköpött ezeknél és letiltottak.Most azzal piszkálnak hogy igazoljam magam amire nem vagyok hajlandó.Több százezren vannak fantázianevekkel jelen a facen. Tiltsák le Madonnát,Lady Gagát,Marilyn Mansont is akkor...

2016. ápr. 16. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekik sincs profiljuk, a kitalált neveknek csak oldalt lehet csinálni. Rossz érvelés, és ettől még a te kamu profilodat nem fogják feloldani.


Erre nincs megoldás, csak az amit felkínál a rendszer.

2016. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ők fiktív karakterként regisztráltak - úgy neked is lehet bármilyen neved.
2016. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%

Pedig jól teszi, ha a facebook kéri a személyi azonosságod, személyi igazolvány számod stb...

Ezzel a facebook könynedén kiszűri a fiktív felhasználókat!

2016. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik válasz se jó.Nem ezt kérdeztem.Új lefelé 3x
2016. ápr. 20. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet megoldani, és ezt a választ kaptad. Sajnálom, ha nem tetszik, attól még nincs más megoldás.

Tudod, nem minden problémára létezik megoldás, és te ennek kockázatában teszed fel a kérdést. Csak mert nem tudnak segíteni, és ezt leírják, attól még nem lesz nem hasznos a válasz.


Sokat érsz azzal hogy lepontozod a jó válaszokat: mi visszapontozzuk felfelé egymást, és mivel a te értékelésed ellentétes a többségével, a rendszer neked oszt ki negatív pontszámot.

2016. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok kérdésre nem tud az ember jó választ adni mert nincs rá megoldaása. Akkor viszont maradjon csöndben.Ki hogy pontoz az meg magánügy !
2016. ápr. 21. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!