Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom a nod32 programmal...

Hogy tudom a nod32 programmal ezt teljes egészében kiíratni?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható "pontozott" részt szeretném megtekinteni teljes egészében. Karanténban stb... nem találtam. Hol tudom ezt megnézni?


2010. ápr. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy web oldal
2010. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ESET azt mondja, hogy megszakította a kapcsolatot (a netet) és bevágta a dögöt a karanténba. Azért nem látod, mert nincs Hozzáértő módra beállítva. Ne aggódj, kinyirta. Nálam az Eset Smart Security játszotta el ezt tegnap, többször megszakadt a net. Egyébként ez a kártevő a böngészőn keresztül támad (JavaScipt), nálam van benne NoScript kiegészítő.
2010. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez teljesen rendben is van, hogy a nod kiirtotta. Viszont kerestem a naplófájlokban, karanténban, sehol sem találom a teljes webcímet.


Azért lenne ez fontos, mert a saját weboldalamba fészkelte be magát valahogy, ezáltal minden oda látogatót fenyeget ez a veszély. Azért kellene a teljes cím, hogy tiltani tudjam.

2010. ápr. 9. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítsd be Hozzáértő módra az ESET-et, akkor látni fogod. Nézd meg rendszergazdai és saját fiókról is, lehet, hogy csak az egyik oldalon fogod megtalálni a karanténban (ahonnan megpróbált bejutni). Nem irigyellek ezért a helyzetért, nekem több napi munka volt megszabadulni egy ilyentől (saját weboldal).
2010. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült végül megszabadulnod tőle? Én 3 napja küzdök vele, eddig eredménytelenül... :(
2010. ápr. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!