Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » ISO-ba átmásolás Ashampooval,...

ISO-ba átmásolás Ashampooval, Daemonba bemountolva, mégsem nyitja meg. Más ötlete még valakinek?

Figyelt kérdés

Előzmények (az előző kérdésem folytatása)

1.Eredeti CDt szeretnék másolni a laptopomra de nem nyitja meg a másolt doc-ból! Mit tegyek?

Megvettem egy nyelvoktató csomagot, de nem szeretném az eredeti CDt koptatni ezért rámásoltam a laptopomra a CD-romot. Az első CD szuper volt, indult a CD-rom is és az audio is az eredeti nélkül. Megvettem a másodikat is és ez már nem indul el csak az eredetivel. Az audio részét szépen bemásoltam, átkonvertáltam MP3ba, az okés, a CD nélkül is működik. De a CD-rom az nem akar elindulni.


2.válaszok voltak: Ashampoo-val lemented iso-ba a teljes cd tartalmát. Ezt a lementett iso-t kell beolvasni-becsatolni pl DaemonTools-ba.


Megtörtént, ám azonnal hogy megnyitja a CDt be is zárja, azzal a szöveggel, hogy kéri az eredetit...


2010. ápr. 8. 21:24
 1/3 anonim válasza:

Elmondom a helyes megfejtést:

Az Ashampoo egy igen bonyolult program, nem is kell vele foglalkozni, hanem egy egyszerű Nero (cd/dvd-író program) úgy kezdesz, mintha le szeretnéd másolni a lemezt. Értelemszerűen megkeresed, hogy hova mentse el azt az ISO file-t, ami a másolás során a később behelyezett lemezre kerülne. Ezek után, amikor kéri az üres lemezt, egyszerűen bezárod az egészet, majd a Daemon Tools segítségével, akárcsak a korábbi módon, ismét megpróbálhatod, szerintem itt már nem lehet olyan probléma, mint az általad korábban leírtban... Remélem beválik, sok sikert!

2010. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a lemez jelen van a virtuális meghajtóban de nem nyitja meg így sem... nem értem...
2010. ápr. 16. 19:09
 3/3 A kérdező kommentje:

a vége...

[link]

2010. ápr. 19. 19:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!