Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen a McAfee? Jobb mint az...

Milyen a McAfee? Jobb mint az AVG? Melyik eszi jobban a gépet? Melyiket érdemes felrakni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

McAfeet még a tulajdonosa sem tudta letörölni :D


Jobb az AVG...

2016. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind egyforma, az a kérdés hogy melyik az idegesítőbb, melyik töröl le önkényesen fontos dolgokat a gépről, amit vírusnak hisz, közbe nem az.
2016. máj. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ArtArtArt válasza:
avast
2016. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Eset smart security
2016. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt sok minden kérdéses. Milyen gép, milyen oprendszer, a gépben mennyi memória, milyen processzor van, mire használod...stb.

Ha free (ingyenes) verziót használsz, akkor az Eset (népi nevén NOD), vagy Avast a megfelelő választás.

Ha rendes vásárolt verziót akarsz, akkor AVG, Eset, Avast és Panda egyaránt jó. Persze nagyban függ, hogy mire használod a gépet és hogyan.

Használtam már mind a 4-et, mondjuk a Panda nekem személy szerint nem jött be annyira. Avast és az AVG viszont eléggé bejöttek. McAfee-t meg akkor se raknám fel, ha fizetnek érte.


Ha eredeti operációs rendszered van, akkor ha ingyenes kell, akkor avast, vagy avg. De érdemes attól még egy cclean-t és egy malwarebytesot is felrakni és időnként pucolni egyet. Ha nem eredeti az op rendszered, akkor még egy tűzfal sem árt.

Persze, ha a gépet nem használod semmi olyanra, mint online bankolások, fontos dokumentumok tárolása (adatok), eléggé komoly programok online futtatása (akár tőzsdei, akár hasonló más), akkor felesleges minden vacakkal leterhelni a gépet. Rakj fel egy vírusírtót, havi egyszer futtass teljes tisztítást vele, illetve ugyan ezt egy malware eltávolítóval.


Bekapcsoláskor minden vírusirtó és hasonló program iszonyat lassítja a gépet. De ha jól van ütemezve, akkor semmi gond.

Illetve ne legyen fent egymást mellett több vírusirtó, mert attól jön a fagyás ;)

Szóval ha McAfee vagy AVG, akkor AVG.

Ha van más választásod is, akkor szerintem Avast!

2016. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az avastra szavazok. Sokat kipróbáltam már, egyik-másiktól csak a gép újratelepítésével tudtam megszabadulni. 8-10 éve használom az avastot, néha megpróbáltam másra cserélni, de rövid idő után sírva menekültem vissza hozzá. Bár most már az avast is kezd túlburjánzani, és azt hinni, hogy a gépet egyedül az ő számára tartjuk fenn, de vírus miatt még nem volt problémám a géppel, pedig csak a free verziót használom.
2016. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Panda vagy 360 total security, a többi hulladék. (utóbbi teljesen ingyenes, és a gépet se eszi nagyon)
2016. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én egyet mondok ha sok pendrivet dugdosol a gépedre akor ne ezt használd amúgy avastot használok és mikor énis kerestem akkor volt egy infós oldal ami ha jól emlékszem azt irta hogy az asvat a legjobb olyan téren hogy az ő tesztgépük teljesítményet 5%-al csökkentette a többi felette volt(amúgy pendriveal csak az a gond ha rádugod akkor az egészet leerenőrzi és ez 1-2 magos gépeknél nagyon észrevehető)
2016. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*előzőt javítom avsat helyet avast, bocsi
2016. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!