Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Win 7 ben a hálózatban rányomt...

Win 7 ben a hálózatban rányomtam hogy " a továbbiakban az összes csatlakoztatót hálózat nyilvánosnak kezelendő" hogy tudom módosítani?

Figyelt kérdés
véletlenül rányomtam és szeretném otthonira módosítani az egyik hálózatot. mert így nem azonosított hálózatként kezeli. ennek köszönhetően nem tudok rajta net-et megosztani. Kérlek segítsetek.
2010. ápr. 12. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
dupla Klikk Számítógép ikonon az asztalon, megnyílott ablakba bal oldalt lent katt a hálózat ikonra >felső menüsorba katt "Hálózati és megosztási központ" > katt "Nyilvános hálózat" szóra a lóca(ülő pad) kinézető ikon mellet ,- így megnyílik a választás lehetősége - válaszd "Otthoni Hálózat" lehetőséget is kész.
2010. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!