Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a bejelentkezésnél kérő jelszót?

Figyelt kérdés

Be van állítva a rendszergazdának a jelszókérő, tudom is a jelszót, de amikor belép, még be sem tölt, már automatikusan jelentkezik ki.

Bioszos megoldás is érdekel.


2010. ápr. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A legalapvetőbbel próbálkoztál?:

Belépsz a windowsba(asztal, tálca, ikonok, stb.)<start<katt a képre<miután bejött az ablak nyomj egy vissza gombot(bal felső sarok) aztán ott kell lennie, hogy jelszó eltávolítása.

2010. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De még a tálcát sem tölti be, csak épphogy a háttérképet adja ki, máris automatikusan kijelentkezik, így esélyem nincs semmilyen műveletre.
2010. ápr. 13. 00:09
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszi, nagyon hasznos amit írtál, csak nem sikerült elsőre.

Nem egyértelmű a leírás.

Már a helyreállítási konzolnál elakadtam.

Bebootoltam a cdről, amikor megjelent a telepítési képernyő, megnyomtam a J betűt, de semmi.


Lécci írd le egy kicsit érthetőbben. Köszi

2010. ápr. 13. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Még így sem tudtam megcsinálni. Nem értem az első lépéseket, amikor a helyreállítási konzolt kell előhívni.
2010. ápr. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!