Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi okozza a "kékhalált"? Hogy...

Mi okozza a "kékhalált"? Hogy lehet kivédeni a továbbiakban?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol a hibakód?

0 infóval nem tudunk mit kezdeni!

2016. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak általánosságból kérdezed?
2016. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak 999999999999999999999999999999999999999999 kékhalál hibakód van szóval elég sok minden... szoftver hardver vagy driver
2016. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hominida ***** válasza:
Szerintem ez valami tankönyvi kérdés volt.
2016. jún. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tankönyvi kérdés. Ezzel az üzenettel kapcsol ki a gépem, megtudtam, h ez a "kékhalál", azért szeretnék tudni róla többet:--- :( You PC ran into a problem and needs to restart We're just collectig some error info and the We'll restart for you. I f'you'd like to know more, you can search online leter for this error: PAGE FAULT IN NONPAGED AREA. ---ez jelenik meg a képernyőn. WIN10-re frissítettem május 1-én
2016. jún. 19. 02:39
 6/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Minidump file és Nirsoft Bluescreen viewer segitségével ki tudod deriteni, hogy mi okozz a kék halált, nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

üdv.

2016. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában a kék halál win 10-nél már a hardver gondokat jelzi. Leginkább akkor szokott kék halált dobni, ha valamelyik ramod már nem igazán működik.
2016. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

"PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Egy folyamat olyan adatot címzett meg, ami nem található meg a memóriában. A hibát bármi okozhatja, amin memória van, kezdve a RAM-tól egészen a processzor gyorsítótáráig. Kezdjük a memóriával és a merevlemezzel (ha be van kapcsolva a virtuális memória, valószínűleg be van). Ha hibátlanok, töröljük és hozzuk létre újra a lapozófájlt, ezután jöhet egy újratelepítés, mert a többi hardver ellenőrzése már igen bonyolult. Ha frissen telepített rendszerrel is megismétlődik a hiba, akkor a legbiztosabb módszer, ha elkezdjük cserélgetni a szóba jövő alkatrészeket. Fontos, hogy minden csere után ajánlott friss rendszer használata, de legalább az illesztőprogramot távolítsuk el!"

2016. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!