Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek a panda vírusírtómm...

Mit tegyek a panda vírusírtómmal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig Windows 7-es gépem volt és mindig egy panádt raktam rá!Az új gépemen folyton egy idő után elkezd fájlokat letölteni!(Nem tudom milyeneket fura a nevük)És ha nem állítom le időben az elsőt akkor egy csomót tölt!De ha leállítom az elsőt van hogy akkor is!Mit tegyek?Még megállítani se lehet!Mi tévő legyek? [link] és ez még csak kis adag

2016. jún. 20. 21:08
 1/3 anonim válasza:

Töröld le!

Ajánlok pár használható vírusírtót:

Avira ( [link]

Iobit termékek ( [link]

Kaspersky ( [link] sajnos fizetős, de jó

nekem ezek voltak azok, amik működtek és használom őket még ma is

ha csak egy fájlt szeretnél ellenőrizni, azt ide feltöltheted és alaposan leellenőrzi: [link]


és most az hogy miket NE: pl.: Panda, avast, eset (NOD32), avg, comodo, norton, mcafee...

ezeket is próbáltam, de nem kielégítő eredményt értek el.

2016. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az iObit egy kínai kémprogram család. Jobb vírusirtók tiltják.


Lehet, hogy véletlenül fel van törve az a Panda?


G Data vírusirtóit ajánlom, ha hajlandó vagy fizetni a minőségért és az ügyfélszolgálatért.

2016. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

iObit-et NE! Aki azt jó programnak nevezi az nem ért a gépekhez. Régen terjedt el, ingyenesen is használható (valószínűleg ezért terjedt el) de nem csinál semmit csak az erőforrást és a tárhelyet foglalja, meg persze néhány adatot küld a cégnek nehogy az ingyenes ne termeljen hasznot...


Én vírusirtót váltanék.

-Fizetős:

Bitdefender Total security

Kaspersky

G Data

-Ingyenes:

Bitdefender Free

SecureAPlus


Ezen felül egy Malewarevytes free-t még feltennék... És így ellenőrizném a gépet.

2016. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!