Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi ez? És hogy tudnám eltávolí...

Mi ez? És hogy tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés
A napokban Facebookon 28 embernek "küldtem" el egy linket, amit kértem hogy ne nyissanak meg, mert nem én küldtem, vírus lehet. Ezt onnan gondolom hogy tesómnak is ugyan ez volt, azóta nem enged belépni gépről a facebookba.A másik hogy a kereső mellett megjelent egy C betű (mindegy) a lényeg hogy ha rámegyek akkor eltudom távolítani a Chrombeból..rákattintok és "eltávolítottam" de nem mert ha újra belépek a Googleba újra kijön..próbálkoztam úgy hogy Beállítások>Bővítmények..és ott volt,ott is "eltávolítottam" de újra visszajön.

2016. jún. 28. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Letöltöd szépen a HitmanPro-t vagy az ADW cleanert és lefuttatsz egy ellenőrzést. Azután úraindítod a gépet,újrateszed a böngészőket. Belépsz a Facebookra, felfüggeszted magad és kezdesz egy újat
2016. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!