Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tanult Edward Snowden?...

Mit tanult Edward Snowden? Hogy jutott el ilyen magasra? (Szivárogtatás előtt. )

Figyelt kérdés

Igen tudom kicsoda, mit csinált, de most nem ez a része érdekelne.

Igen komoly beosztásokban dolgozott, ahol ugye hozzáférhetett olyan dolgokhoz is, amihez egy hétköznapi ember sosem fog.


Kérdésem az lenne, hogy tulajdonképpen milyen területen remekelt Snowden, hogy ilyen helyre jutott be?

Nem hiszem, hogy egy sima diploma elég ilyen pozícióhoz. Miben volt olyan jó? Nem, nem akarom/fogom utánozni. Tudom, hogy nem így működik, csak kíváncsi vagyok!


Köszönöm!



2016. júl. 5. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is diplomázott. Már a középiskolát sem fejezte be. GED-t szerzett (egy középiskolán kívül is elvégezhető érettségi vizsga megfelelője), majd innen-onnan, de főleg online kurzusokból tanult.


Egyébként számítástechikai zseni az ember, 145-ös IQ-val, szóval ezért lehetett a munkájára nagy igény a hírszerzőknél. Korábban jelentkezett a hadseregbe is, de egy baleset miatt leszerelték. Végül pedig lehetett egy kis családi hátszele is, mivel katonatisztek és kormányhivatalnokok voltak a felmenői.

2016. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm. Köszönöm! Azt lehet tudni milyen területekre specializálódott akár a online kurzusokból?
2016. júl. 5. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
IT Security, mi más
2016. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!