Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy egy kommentharcost "felkeressenek" a való életben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok provokatív, troll kommentet szoktam írni különböző oldalakon (ne kérdezzétek miért, egyszerűen betegesen élvezem a flamelést), de tartok attól, hogy egy nap valamelyik őrült felkeres IP alapján, bekopogtat az ajtón és h*lyére ver. Mennyire könnyű kideríteni egy kommentből más IP címét? Mi kell hozzá? Mert ha tényleg olyan könnyű, ahogy azt több helyen is olvastam már, akkor inkább visszaveszek a stílusból.

2016. júl. 7. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza :)
2016. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak az oldal üzemeltetője tudhatja az IP címed, ahova irkálsz. Az IP-ből amúgy sem tudja magányszemély megmondani, hogy hol laksz.
2016. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minél aktívabb vagy, annál nagyobb.

Két okból is hagyd ezt abba:

1: Hatalmas parasztság

2: Ha egyszer valaki rászánja az időt és az energiát, hogy megkeressen, annak, hidd el, nem lesz szép vége.

G.

2016. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tovább trollkodsz, provokálsz, az előbb-utóbb gyűlölködésbe, erőszakba torkollik, vagy ha olyat írsz, zaklatásnak, félelemkeltésnek is minősülhet, ami büntetendő!

Erre is fel kell készülj!

Ha nem akarsz mégnagyobb bajba kerülni, azt mondom, AZONNAL FÉKEZD MAGAD!!!

2016. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bigdickcolossimo válasza:
100%
Tuljadonképpen kevés,de egyszer a 13 éves lányomat zaklatta egy 34 éves pesti férfi aki egy 16 éves lánynak adta ki magát,úgy tudtam meg,hogy valójában kicsoda,hogy a bátyám rendőr.Felhívtam őt,2 órán belül megtudtam a címét,persze meglátogattuk ,de tettlegességig nem fajult persze...Szóval érdemes vigyázni.
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látod, kérdező? :D


Ahogy "bigdickcolossimo" írta!

Vigyázz magadra, pajtikám, ha nem akarsz bajba kerülnmi! :P

2016. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*bajba kerülni
2016. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de ha valakinek az a célja hogy megtaláljon, akkor megteheti, millió egy Tracker van ami linken keresztül megmondja melyik városban laksz teljesen ingyen. Ebből gondolhatod ha valakinek ez a célja (ért is hozzá és a legalitás nem érdekli) akkor nem tart sokáig.
2016. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az se normális, aki energiát fektet abba, hogy egy nethuszárt megkeressen. Ha valaki közzéteszi a véleményét, az készüljön fel arra, hogy nem mindenki fog egyetérteni vele, és lesz, aki beszól.
2016. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

A kommenthuszárokkal nem az a baj hogy véleményüket fejtik ki, hanem az hogy szándékosan vitát generálnak.


És ahogy az se normális dolog hogy egy focimeccs után szétverik a várost, de mégis csinálják (néhányan), így olyan is lesz aki IP címet keres ki.

2016. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!