Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak ha a Windows...

Mit csináljak ha a Windows Update nem telepített minden frissítést, mert pont akkor volt áramszünet?

Figyelt kérdés

Épp telepítette a Windows Update a frissítéseket amiket kell, mivel újraraktam a gépemet de bekövetkezett egy kisebb áramszünet és emiatt megszakadt a telepítés.

Azt hiszem olyan 230-ból 200 már kész volt, szóval csak pár frissítést hagyott ki, de hiába megyek a frissítések keresésére nem talált soha semmit, viszont a játékok nem indulnak el mert igénylik a .dll fileket, amit a runtime és az egyéb frissítésekkel érhettem volna el.

Lehet valahogy az Updateot restarolni, vagy kiválasztani azokat a sikertelen telepítéseket, amiket újraakarok rakatni vele?


2016. júl. 19. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a frissítések keresése nem jelez újat, akkor feltelepítette rendesen.
2016. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem telepítette fel, mert megnéztem a naplót vagy mit és ott pár frissítésnek 'Sikertelen'-t ír.
2016. júl. 19. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nyomjál rá a frissítések keresésére, a többit már folytatja a windows.
2016. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!