Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tehetek a Hitman Pro, ADW...

Mit tehetek a Hitman Pro, ADW cleaner es Malwarebytes utan, ha nem szünik meg a problema?

Figyelt kérdés

Elnezest, hogy mar az 1000. kerdes a temaval kapcsolatban, de eddig nem sikerült megoldanom, hatha valakinek lenne meg ötlete.


Valami virust beszedtem, ez nem kerdes. Malware semmit nem talat, ADW mar ket talalatot törölt, Hitman Pro 14et, de mintha most meg rosszabb lenne csak a helyzet.


Eddig a Google rögtön atvaltott www.worldonsearch.com-ra. Ezek utan, ha barmilyen oldalt be szeretnek hozni, akkor szokasosan feljönnek a reklamoldalak. (Jelenleg mar csak az, hogy a Malware fenyegetest vett eszre, es az oldal nem jön be, de az alapproblema nem szünt meg, meg mindig at vagyok iranyitva).


Ujratelepitettem, minden elözmeny törölve van, visszaallitasokat is elmentettem, es mar egyik virusirto Sem Talal semmit.


Van meg esetleg valami, amit tehetek, vagy ujra kell telepitenem a gepet?



2016. aug. 11. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Már rég újratelepítettem volna a helyedben. Fél óra alatt megvan a Windows + még fél óra a programok telepítése, és kész is.
2016. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Valószínűleg föltelepült egy nem kívánatos alkalmazás, amely mindig újrafertőzi a gépet.

Megpróbálhatod ezt ( vagy akár ezeket ) megkeresni, majd uninstallálni.Ezután jöhetnek az általad említett programok.

2016. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt egy Trójai is okozhatja, így azt javaslom, szedd le az AVAST Free vírusírtót!

Nekem is hasonló volt a problémám a gépemmel, sem a Malwarebytes Free, sem a Hitman PRO nem talált semmit, így lefuttattam egy mélyvizsgálatot az AVAST FREE-vel, ami talált is egy BV.Vundo.gen Trójait, le is gyilkolta a kártevőt.

Nem lett utána sokkal gyorsabb a gépem, de legalább már nincs rajta a Trójai.

2016. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!