Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet átugrani windows...

Hogyan lehet átugrani windows xp-n a jelszót?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy a gyermekem olyan dolgokat néz az interneten, amit neki még nem szabadna, de sajnos akármilyen módszert is néztem, mindegyikben meg kellett változtatni, de azt nem szeretném, mert rájönne, hogy megnéztem a gépét és nem tudna belépni, ezért kéne valahogy átugrani.

2016. aug. 17. 04:21
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Az Ophcrack néha szokott működni. Képes megfejteni a felhasznál fiókok jelszavát. Van Boot -olható live veriója is.

[link]

2016. aug. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én konboottal próbálkoznék. Kell egy hiren's boot cd, ezt hivatalosan ingyem le tudod tölteni, kell még eggy pendrive és egy bármilyen boot eszköz készítő, mondjuk rufus.

Ha minden megvan, rufust nyitod, csatolod a pendriveot, rufusban kiválasztod mint meghajtót, majd betallózod a letöltött iso-t.

Utána usb-ről bebootolsz, ezt követően kapsz egy listát. Erről a listáról kiválasztod a konboot-ot és innen már menni fog.

Ha még nem csináltál ilyen usb-ről bootolást, akkor jö ha tudod, hogy elsőre bonyolultabban tűnik mint amilyen :)

2016. aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!