Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bitdefender Free Antivirus és...

Bitdefender Free Antivirus és Malwarebytes Free programok zavarhatják egymás működését?

Figyelt kérdés

Bekaptam egy trójait Bitdefender Free használata mellett. Tudom, hogy az ingyenes az nem jelent teljes védelmet de azért elcsodálkoztam, hogy beengedett egy trójait amit a Malwarebytes akkor vett észre amikor egy keresést végeztem vele. Úgy tudom, hogy a Malwarebytes ingyenes változata (nem a teljes vagy a próbaverzió) nem működik állandóan. Egy ismerősöm szerint ha nem lett volna a Malwarebytes akkor a Bitdefender kifogta volna, azért nem sikerült mert a másik program is fel volt telepítve. Most akkor ez a két program tényleg zavarhatja egymás működését?

A rendszer amúgy annyira szétesett, hogy újra kellett telepíteni, vírusirtás után teljesen használhatatlan lett.



2016. aug. 18. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel egyiknek sincs valós idejű védelme, nem zavarhatják egymást. Az Avast Free-nek van és érdemes telepíteni. Ingyenes.

[link]

2016. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!