Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték az email fiókomot...

Csokizofi kérdése:

Feltörték az email fiókomot és a facebook fiókomat. Nem tudok bejelentkezni ezáltal éd megse tudom változtatni vissza a jelszavam. Mit tehetnék vagy ki segithetne?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre amikor számitógépbe akartam belépni hogy egy hete kb valaki megváltoztatta a jelszavam.megajartam váltiztatni emailbe de ott is meg lett változtatva (freemailos vagyok) aki tudd hackelni es feltorné nekem az emailem annak nagyon hálas lennék

(L)



2016. aug. 19. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit!

csinálnod kell egy új, és BIZTONSÁGOSABB GMAIL fiókot, csinálsz új Facebook profilt, nehezen megfejthető, hosszú jelszóval ellátva!

A jelszót írd fel magadnak egy papírlapra és azt tedd el jó helyre, hogy senki ne találja meg, csak te! :)

2016. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!