Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a vchost. Exe ami a gépemen...

IllésÁkos kérdése:

Mi a vchost. Exe ami a gépemen fut és hogyan lehet törölni?

Figyelt kérdés
Egy vchost.exe folyton megnyitja magát valamilyen vírus lesz de nem tudom se törölni se leállítani a futó programok között kérlek segítsetek mert már nagyon idegesító ez a vírus !

2016. aug. 23. 20:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(A kérdező vagyok) És kérlek olyat írjatok amivel nem kell az egész gépemet újratelepíteni. A válaszokat előre is köszönöm !
2016. aug. 23. 20:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint svchost? Az a Windows szolgáltatásainak gazdafolyamata, mit ártott neked?
2016. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az svchost.exe szerint meg te vagy egy vírus, ami folyton be akarja zárni.
2016. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ahogy a kettes is írta, az egy kritikus rendszerfolyamat. Minél több szolgáltatást tölt be a windows indításakor, annál nagyobb lesz. Ha leállítod, az egész gép leáll.
2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól mondják. Le ne töröld! Az a fájl a windowsnak egy fontos része és futnia kell. Az a szolgáltatásokat futtatja lényegében.
2016. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg svchost hanem vchost.exe már azt is tudom mi csak letörölni nemtudom az svchost.exe ugyancsak a windows dolga de a vchost-on keresztűl rámcsatlakozott egy Remote Administration Tool (RAT), de a törlésbe kérném a segítségeteket az eddigi válaszokat pedig köszönöm.
2016. aug. 24. 07:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre miből jöttél rá? Mi a probléma a géppel? Futtattál már mélyvizsgálatot?
2016. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már futtattam Egyszeri Kis Vizsgálatot azzal letöröltettem egy csomó trojan-t de a hack behoz még mindig egy linket egy hacker csatijáról. Itt a link a hack folyton ezt hozza be: https://www.youtube.com/channel/UCWkg4kgQ2T48YxdpAnFkQhw
2016. aug. 24. 09:41
 9/11 A kérdező kommentje:
És amúgy köszönöm a válaszokat hálás vagyok értük csak kérlek titeket hogy segítsetek mert már ott vagyok hogy resetelem a gépem és minden adat törlődni fog :(
2016. aug. 24. 09:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Futtass egy Malwarebytes Anti-Malware vizsgálatot csökkentett módban. Remélhetőleg akkor nincs betöltődve a vírus, és a program el tudja távolítani.
2016. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!