Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az AVAST ingyenes vírusirtó...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Az AVAST ingyenes vírusirtó mennyire jó? Tapasztalatok? Jobb vírusirtót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Köszi szépen a válaszokat!
2016. szept. 3. 07:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Esetleg a MALWARE jobb vírusirtó? Erről a vírusirtóról csak hallottam, tudnátok megbízható, magyar nyelvű linket küldeni a Malware-ról? Én is kerestem, de nem merem letölteni. (nem tudom melyiket töltsem le).

Attól függ kinek melyik a megbízhatóbb. :)

Angolul nem tudok, így vagy marad a magyar verzió, vagy egy megbízható angol linket kérek.

Köszi szépen!

2016. szept. 3. 08:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Avast van, de fizetős, meg vagyok elégedve.
2016. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Néztem az AVAST legjobb fizetős verzióját.

Tényleg nagyon ígéretes.

Sajnos én jelenleg nem tudom megvenni egyik vírusirtót sem, mert úgy állok anyagilag. Azért szeretném az ingyenest letölteni.

Köszi a választ!

2016. szept. 3. 08:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan vírusirtó kellene amelyik nem lassítja nagyon a laptopot.
2016. szept. 3. 08:28
 5/9 belapus ***** válasza:

Azt hiszem, az Avira Free és a Bitdefender Free kevesebb erőforrást használ, de nem magyar nyelvűek.A Bitdefendert ráadásul még beállítani sem kell.

Az ESET termékei havonta újságos kóddal megújíthatóak.Egyes oldalakon megosztják a kódokat.

Nem föltétlen jobbak, hanem talán kevésbé fogják vissza egy gyengébb hardverű gép teljesítményét.

2016. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 belapus ***** válasza:
A Malware a Malwarebytes lenne ?Ha igen, telepítéskor kiválasztható a magyar nyelv.A Free nem biztosít állandó védelmet, azt manuálisan kell időnként futtatni.Előtte frissíteni kell az adatbázist.A Pro verzió ( valós idejű védelem ) települ, de 15 ( ? ) nap után átvált az ingyenesre.
2016. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam én is. a Malware Malwarebytes-re.

Ez akkor volt rajta a laptopon, amikor szervizből hazahoztam. De ahogyan írtad, hogy a Pro verzió 15? nap után át vált ingyenesre, lehet nem véletlenül telepítették rá a szervizben.

Köszi szépen, lehet ezt választom.

2016. szept. 6. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Többet kipróbáltam mostanában, és az Avastnál maradtam. Pl. nem tudom minek sztárolják annyira az Avirát. A bekapcsolási időt 3x-osára nyujtotta, a laptop folyamatosan melegszik tőle, lassú mint a sz.r.

AVG nagyon fogja a gépet.

Bitdefender jó lehet, bár a free változatot nem fejlesztik olyan nagyon.

MSE kritikán aluli, de legalább nem lassította a gépet. De a kis tesztemen 10-ből 7 vírust beengedett.

ESET újságkóddal jó, bár nekem picit visszafogta a teljesítményt.

Panda kritikán aluli, iszonyúan fogja a gépet.

A no-name virusírtókat nem próbáltam...

2016. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ a 8-s válaszolónak is!

Nagyon hasznosak voltak ezek is!

Kipróbáltam az AVAST, így maradok én is ennél.

Mások is ezt ajánlották! :)

2016. szept. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!