Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ismeretlen számot nem lehet...

Ismeretlen számot nem lehet sehogysem tiltólistára tenni? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Szóval.. Valaki pár napja állandoan hívogat telefonon rejtett számon, állandóan szórakozik,bármit is mond neki az ember..

Sehogy nem lehet tiltani az ismeretlen számot?!

( " Mond meg neki, h a k..., h a rendorseg lesz a kovetkezo stbstb.. megvolt minden,nem hatasos". Nem hagyja abba a hivast). Aki tud segiteni annak köszi, aki nem , az ne trollkodjon. )

Ha számit valamit, akkor LenovoA5000 a készülékem..


2016. szept. 16. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én első körben a szolgáltatóval beszélnék.
2016. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak 4000ft-s telóm van de azon be tudom állítani az ismeretlen szám elutasítását. Tehát ha ismeretlen hív akkor csak pittyen neki és megszakad.

De a my"szolgáltató"-nál is be lehet pl a t-mobolnál ha belépsz hozzájuk, ott is be lehet, más szolgáltatónál nem tudom van e online lehetőség erre.

2016. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek! Utolso belepek akkor online-on a Tmobilhoz,es megprobalom,koszi.:)
2016. szept. 16. 16:09
 4/10 anonim válasza:
Úgy tudom, van egy ilyen Android alkalmazás, ami automatikusan elutasítja az ismeretlen számokat, csak már nem jut eszembe a neve :/
2016. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem ugy kene megoldanom, h csak az az egy ismeretlen keruljon tiltolistara, mert apumnak is pl elvan rejtve a szama,es ha letiltom az osszes ismeretlent , akkor o se tudna hivni..:(
2016. szept. 16. 17:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fog menni, szám nélkül nem tudja beazonosítani, vagy minden ismeretlent tiltasz vagy egyet sem.
2016. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Akkor kérd meg apud, hogy mutassa ki a számát, és akkor nem fogja letiltani a hívást!
2016. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyat nem lehet, h csak nekem mutassa ki aszamat, es nemfogja atallitani.. okkal. Szoval ez strategia.
2016. szept. 16. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

-de lehet, ha téged hív akkor a szám elé kell ütni a *31#-t

vagyis a névjegyzékébe a Te számodat így kell beírnia:

*31#+36[körzetszám][Te számod]

2016. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi utolso,koszii.:)
2016. szept. 17. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!