Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet Windows 10-ben...

Hogyan lehet Windows 10-ben kijavítani azt a hibát, ami miatt túl sokszor kérdőjelezi meg a rendszer vagy nem is hajtja végre a kívánt utasításokat és/vagy kérdőjelezi meg az emelt rendszergazdai módot?

Figyelt kérdés

Pl. futtatáskor, valamely program módosításánál, kicsomagolásnál.


Túl sok apró hibaüzenet vagy ablak jelenik meg erre utalóan, Windows 7-ről váltottam át és szembetűnőek ezek a kis hibák, mintha vissza lenne fogva a rendszergazdai jogosultság.


Tudtommal a fiókom rendszergazda így nem értem mit kérdőjelez és tilt állandóan valamilyen program módosításánál vagy futtatásnál?


Próbáltam a regisztrációs adatbázisban az UAC-t kikapcsolni, de az még több gyengülést hozott rendszergazdai jogosultságon ezért visszaállítottam


(HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System\EnableLUA "kulcs")


Nem értem, hogyha rendszergazdai fiók miért nem működik minden úgy ahogy működnie kell, miért kérdőjelez/tilt/vagy nem is hajt végre minden utasítást "amit kiadok neki".


Aki tud segítsen, aki nem érti annak majd írok konkrét példákat és összegyűjtöm, de aki érti mire gondolok az segítsen mivel lehet valami emeltebb módon a rendszert használni???


Köszönöm!!!


2016. szept. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha tud valaki valami konkrétabbat, légyszíves írjon, de ha nem érkezik megoldás, akkor a Microsoft Community-hez fordulok, bár nekem magas, hogy kb. másfél év alatt senki de senki nem panaszkodott ezzel a problémával nekik,


a másik ami már picit másodlagos, miért kellett így kiadni, nem tudom Windows 7-ben miért nem működött jól, legalább lenne rá valami kapcsoló, amivel be lehet állítani, hogy teljes hozzáférést és utasításokat kapjak, nem felugró plusz megerősítő ablakokat meg minden vackokat.

2016. szept. 19. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:

-Szia! A problémád, nem a Te rendszergazdai jogaiddal van, és nem is a gépeddel, hanem a windows10-el!

- Tapasztalatból írok, ugyan ezt tette velem is, leültem, kerestem,stb, stb. A megoldást, erre a problémádra, miszerint a w10, mindenben ellenséget lát, pláne szoftver letöltésekor,hogy olvasd el mit ír ki, és ott a megoldás, egy utalás a Smart Scren szűrő!, ez teszi ezt veled.

- Biztonsági beállítások, Defender és kikapcsolod a Smart Scren szűrőt, hisztizni fog, de kikapcsolod, és megcsinálod a letöltést, telepítést. S ha gondolod ezután vissza kapcsolod, bár szerintem, akárcsak, a defendert, ey idő után vissza kapcsolják.

-Arra azért figyelj, mit, honnan töltesz le, és hogy nem a defendert kapcsolod ki, csak ezt a kis szűrőt!

2016. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!