Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miert van az összes on line...

Miert van az összes on line filmes oldalon oldalon annyi virus es hogy vedekezzek, van virusirtom az eleg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert jól fizetnek a reklámok helyéért...
2016. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Reklám = pénz. Elhiheted, hogy nem csak azért működnek, hogy szegény embereknek segítsenek... :D egyébként sem legális (pontosabban amire te gondolsz)

Használj valami reklám blockolót, pl adblock plus. Sokat segít :) Bár már egyre több olyan tartalommal találkozok, hogy addig nem elérhető, míg ki nem kapcsolom az adott oldalon. Vagy pedig kérik, hogy kapcsoljam ki. Egyedül annyi, hogy ha van kedvelt oldalad, akkor azokon kapcsold ki és így nem fosztod meg őket a bevételtől.

Vírusirtót én személy szerint nem használok, nem látom szükségét (csak okosan kell tölteni, stb)

2016. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm. Én sem a Netflix-en, sem az HBO Go-n nem találkoztam vírussal.. :-)
2016. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!