Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtok olyan oldalakat mondani...

Tudtok olyan oldalakat mondani ahol paypalra pénzt lehet szerezni pl videónézés, app letöltés?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban véve nincs ilyen. Ha van is, óriási lehúzás az egész rendszer, ami során te órákat töltesz el hogy mások reklámját nézd és azért pár fillért kapj, amiből reméled hogy a havi limit összejön hogy ki tudd venni.

Bár csak az internet előtt kell ülni és "szórakozni", ha visszaszámolod akkor az órabér is pár forintra jönne ki ami hatalmas időpocsékolás.


App letöltés: ellenőrizetlen, ismeretlen forrásból származó dolgokkal tömöd a telefonod/tabletet. Lesz rajta hatmillió vírus meg szétbarmolja a rendszert rajta csak azért hogy te kapj pár pontot. Ez már nem csak hülyeség és felesleges, hanem veszélyes is.

2016. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi akkor ezt felejtsem el. Nincs bankkártyám de kéne ebayról pár dolog. Muternek 2 hónapja mondtam hogy rendeljen pár dolgot de szerinte ez nem biztonságos meg hogy kína és nem lehet meggyőzni.
2016. okt. 1. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy Paypal fiókot (annak a nevére kell akié a bankkártya), és arra tölts fel valamennyi összeget. Ez egy köztes számla lesz amiről fizethetsz, ha attól félnek hogy az alap bankszámláról több pénzt vesznek le mint amit írnak (ilyen amúgy nem történhet meg, a bank nem fog többet utalni mint amire a megbízás szól).
2016. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amire te gondolsz, az ebben a formában egy ideje nem létezik. Régebben reklámokra kattintásokért fizettek valamennyit bizonyos oldalak, de zömében átverés volt a dolog.
2016. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia, most indult egy videónézős oldal:

[link]

2016. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Helló nem tudom ebay- en mien fizetési módszerek vannak de én is ilyen problémába ütköztem. Én paysafecard-al oldottam meg Magyarországon ugy tudom 500 értékesítési pont van én például egy újságostól szoktam venni. Kapsz egy pinkódot és fizetésnél ha van kiválasztod a paysafecard-ot beírod a pinkódot és igazábol ennyi használatkor egy minimális összeget levon a pin egyenlegedből de szerintem sokkal egyszerűbb mint a paypal és nem kell hozzá bankkártya meg semmi ilyesmi. Lehet 2000-5000-10000-25000-ért venni ilyen pin kódot nézz utánna hátha bejön :)
2016. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!