Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook belépési problémát...

Facebook belépési problémát hogy hárítsam el?

Figyelt kérdés
Facebookra belépve bizonyos gépről nem enged az oldalamra a face, azt írja, kártevő van a gépemen, és kártevőkeresőt akar letöltetni. Más gépen ilyet nem ír ki. Letölthetem bátran, amit a face ajánl?
2016. okt. 4. 00:04
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem kéne szerintem, inkább egy megbízható darabot tölts le és azokat futtasd le, NoD32, Spy bot S&D stb
2016. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Vajon honnét tudja, hogy kártevő van a gépen, ha még ezután akarja letölte(t)ni a keresőt?

Esetleg egy olyan helyzet képzelhető el, ha valóban van a gépen valami olyan vírus, ami csatlakozáskor azonnal akar "dolgozni".


De az ilyen felajánlott víruskeresőkben soha nem szabad megbízni. Bárhonnét is jönne elvileg. A megbízható víruskeresők valamelyike, mellette valamilyen spyware-adware kereső a megoldás.

2016. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyél fe a böngészőre AdBlock-ot!

Biztos vagyok benne, hogy ez csak reklám!

Ha már van víruskeresőd, nem érdemes HAMIS vírusírtóra lecserélni a jelenlegit!

2016. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!