Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jelenleg, melyik a legjobb...

Jelenleg, melyik a legjobb ingyenes, vírusirtó és kémprogram eltávolító?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Avast és Malwarebytes
2016. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Hááát nem sok értelme van víruskeresőket használni, hiszen azonkívül hogy lassítja a gépet, nem sok haszna van, hiszen ha egy vírus rá akar menni egy gépre, az rámegy, főleg mivel a legtöbb esetben maga a felhasználó indítja el! :-)


Amúgy meg a Windows beépített víruskeresője (Windows Defender) tökéletesen elegendő, ráadásul nem is fogja a gépet annyira, mint a többi (NOD, Avast, blablabla.)


Jaaa ingyenes, nos próbáld ki az Avira-t:


[link]


Vagy az AVG-t:


[link]


Hogy melyik a jobb, az első bekezdésben leírtam mit gondolok ezekről!

2016. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 13. 09:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy arra a hülyére hallgass! A vírusok, nem csak felhasználói beavatkozással települnek, elég ha van egy megosztott fertőzött könyvtár a hálózaton, neked meg be van kapcsolva a hálózati felderítés. Ehhez akár az is elég, ha valamelyik haverod a vírusos gépével wifin csatlakozik a hálózatodra. Ettől függetlenül a felhasználó az első védelmi vonal, tehát akármilyen vírusirtód van mindig nézd meg, hogy milyen linkre kattintasz, mit indítasz el stb. Amúgy Avira, meg Avast.
2016. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy a Nod32 jelezte hogy fertőzött objektumok vannak a gépen, de hiába futtattam le a teljes vizsgálatot, a végén azt írta ki hogy nem talált semmit. Kipróbáltam az avast is és az Malwarebytes Anti maleware-t is, de ezek sem találtak semmit. Akkor miért van a nod32-s riasztás?
2016. okt. 13. 10:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Valami gond biztos lehet szerintem, mert hajnal óta nem tudok belépni a Hotmail fiókomba.
2016. okt. 13. 10:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Milyen "Nod32"? Gondolom "ingyen" használod, amúgy nem ér semmit, mert fizetős védelemről van szó. A neve Eset Antivirus9.

Ez az online scannere, ezt futtasd le:

[link]

2016. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. okt. 13. 14:16
 9/13 anonim válasza:

Az első válaszoló fején találta a szöget. Detekciós ráták alapján az avast a legjobb ingyenes vírusírtó. Gaming módban soha nem is zavar, csak szépen frissülget és véd. Malwarebytes pedig a legjobb ingyenes anti malware.


Régen AVG-t használtam. Szemét. Nod32, eset, és társai, beleértve a windows defendert szerintem alapból felejtősek, mert vagy rengeteg hardvert használnak, vagy szemetek a detekciós rátáik.

2016. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
És tényleg ne hallgass a második válaszolóra. Bár nagyon sok esetben tényleg a felhasználók indítják el maguk a vírusokat és kártevőket, ez csak a leggyakoribb netes spamekre és leggyengébb támadásokra igaz. A rafkósabb dolgot nem kell elindítanod magad, megoldja azt ő...
2016. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!