Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudhatom meg valakinek...

Hogyan tudhatom meg valakinek a twitter vagy e-mail címét (Lásd alább a magyarázatot) ja az igazi nevét tudom (angol)?

Figyelt kérdés
Egy angol pasi kellemetlen üzeneteket küld a leány- unokámnak. Az igazi nevét tudom, de rejtőzik - a facebookon nem jutok előre, és a Twitteren sem, holott a neve itt egy alkalommal - cím nélkül feltűnik. Hogyan tudhatom meg vagy az e-mail címét, vagy a twitter címét, vagy a mobilját? Nem gyakori név,kb 18-20 éves lehet Nem akarom és nem is tudném bántani, de figyelmeztetni szeretném, hogy hagyja abba. Tanácsot szeretnék kérni. Köszönöm.

2016. okt. 30. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az üzenetekhez tartozik egy feladó, oda tudsz neki válaszolni.
2016. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyeneknek üzengetni. Le kell tiltani és probléma megoldva.
2016. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű, a pasi egy közösségi oldalt használ, ahová csak elég beírni az üzenet, és nem derül ki, hogy honnan, milyen címről jött. De a nevét megtaláltam a twitteren, ahol megemlítik, de szintén cím nélkül. A közösségi oldal pedig nyilván nem adja ki. Ez a bajom. Letiltani nem érdemes, mert így nem tudom, nem készül-e valamire. Anglia nincs túl messze.
2016. okt. 31. 12:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Például téged Ipor Xavér-nek hívnak tényleg, és valaki meg akarná tudni a neved meg a címed, akkor a Gyakori kérdéseken keresztül nem tudná, legfeljebb ha "elszólod" magad a twitteren, vagy a Linkedln-en, és ott megjelenik a @iporxav.
2016. okt. 31. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!