Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen biztonsági környezetek...

Milyen biztonsági környezetek léteznek amikben vírusokat, ártalmas weboldalakat lehet vizsgálni anélkül hogy azok tényleges kárt okoznának?

Figyelt kérdés
Az Oracle VM VirtualBox alkalmas erre? Ha arra egy vírust letöltök az onnan kimehet a tényleges gépre?
2016. nov. 1. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden kép egy linuxos gépet tudok erre elképzelni ami nincs rákötve hálózatra és csak erre használod természetesen nem arról nyitod meg a bankod hogy befizesd a csekkeket.Így nincs amit el tudna lopni rontani,ha végeztél meg egy live lemezzel meg leformázod.
2016. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tényleges kár alatt a rendszerfájlok kitörlését, fájlok elvesztését értem. A gépemen semmilyen pénzel kapcsolatos ügyet nem intézek. És a hálózat elengedhetetlen ahhoz hogy vírusokat szerezzek, weboldalak biztonságát vizsgáltam.
2016. nov. 2. 15:33
 3/3 anonim válasza:
én Wmware Workstation-ben tesztelek vírusokat. Semmi gond nincs vele.
2017. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!