Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem. Mit tegyek?...

Vírusos a gépem. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elég hülye dolgot tettem:kikapcsoltam a vírusírtót mert nem engedett letölteni egy dolgot amit nagyon szerettem volna(cs go steam kulcs amiről sokan azt írták hogy jó és működik).Letöltöttem és visszakapcsoltam a vírusírtót és egyből ki is írta hogy vírus van a gépen és hogy indítsam újra és nem egy olyan vírus volt hanem az alatt vagy még tíz olyan üzenet csak másik vírussal, mert ugye a memóriába ment a vírus és ha újraindítom akkor a memória kitörlődik tudomásom szerint, ááá de ez nem olyan vírus, ez olyan hogy ha újraindult a gép akkor egyből újra rátelepszik a memóriára es megint azokat a vírusüzeneteket írja ki. Beleléptem a vírusírtóba(Panda free antivirus) és rámentem hogy gép átvizsgálása, hosszú idő után kész lett és azt irta hogy 117 fájl karanténban van és egy nagyobb virust talált amit meg is oldott gondoltam hogy mostmár jó minden de nem, egy olyan 5 perc után megint azokat az üzeneteket írja ki. Olvastam valami olyat hogy egy vírusmenytes gépről egy cd-t kell irni és arról kell indítani a gépet, meg valami olyat hogy másik vírusirtót kell letölteni. Én először a másik vírusírtósat próbálnám ki. Melyik vírusírtókat ajánljátok mert én már próbáltam párat és ezek nem jöttek be vagy van valami más lehetőség is?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. dec. 8. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaspersky Internet Security sokkal hatékonyabb az ESET-nél, azzal vizsgàld át. Ha nem törli ki én a SpyHuntert szoktam hasznàlni, az sosem okozott csalódást. :)
2016. dec. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Leviplatformer ***** válasza:

Én az Avast antivirus-t ajánlom,jó vírusirtó,és van ingyenes változat,vagy éppen kulcs a neten hozzá :P

Ha ez nem jönne be,akkor a Malwarebytes-t ajánlom :D

2016. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gravinator válasza:
Mielőtt vírust irtanál azonnal unistalláld amit letöltöttél mert az a vírushordozó!Törléshez ajánlom a CCleaner-t.
2016. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!

Majd bróbálgatom azokat amiket írtatok.

2016. dec. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!