Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges, hogy kémkedik...

Lehetséges, hogy kémkedik utánam a hatóság?

Figyelt kérdés

Szóval VPN em van. És akartam írni 1 levelet ennek az Ausztriai menekültügyi hivatalnak:


[link]


És azt mondta a cookiek veszélyesek. Lehet, hogy csak azért mert vpn en visszanyomozhatatlan vagyok és kémkednek utánam?


2016. dec. 12. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy talán kémkednének és mivel nem tehetik meg azt mondják rossz a gépem hogy kapcsoljam ki a VPN-t hogy megnézhessék ki vagyok?! Terror-elhárítás.?!
2016. dec. 12. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Veszélyest írt, vagy unsafe/unsecure-t? Ugyanis az csak "nem biztonságosat" jelent, nyilván érzékelte a kapcsolatod forrását.

Ez a kémkedős gondolat eléggé túlzó, mit akarnának tőled? Eléggé paranoid lehetsz. Windows-t használsz? Az is kémkedik utánad. Google-t használsz? Az is. Facebookot? Na még az is. Mindegyik adatot gyűjt, elemez és el is adja másoknak.

2016. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Your request was denied by our firewall


This means that your web browser sends data via cookies or GET/POST to the server which is considered as malicious.


Please delete your web browser cookies and temporary internet files and try again.

If you believe, that this behaviour is a server error, we ask you to send the client informations below via email to internetloesungen@world-direct.at, so that we can optimize the service.

2016. dec. 12. 19:38
 4/7 A kérdező kommentje:
csak 1 emailt akartam nekik írni.
2016. dec. 12. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Muszlim terroristának néztek?
2016. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Takarítsál Ccleanerrel, aztán próbáld meg újra. Ha ezután sem megy, akkor szerverhiba és azt jelezd nekik.
2016. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig rossz. Majd megpróbálom public wifiről. A telefont valamiért azt írja hogy előfiz. nem kapcsolható.
2016. dec. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!