Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gép bekapcsolásánál ez a...

A gép bekapcsolásánál ez a dolog normális?

Figyelt kérdés

Windows 7-et használok, és eddig ilyet még nem vettem észre a gépemen. Bekapcsolásnál az Üdvözöljük felirat előtt kb. 2 másodpercig sötét a képernyő, de már ott van rajta a kurzor meg az a forgó kék karika, ami a homokóra helyett van (elnézést, nem tudom a hivatalos nevét). Nem sokat értek hozzá, de úgy gondolom, hogy ezek csak az Üdvözöljük képernyő után jöhetnének be. Vagy nem így van?


Nem tudom, hogy lehet-e valamilyen vírus, az Eset Smart Security, Ccleaner, Wise Registry Cleaner nem találtak semmit.

Pár napja letöltöttem egy programot, ami induláskor betöltötte magát még az Eset indulása előtt, és lefagyott tőle néhány program, ezért letöröltem. Szerintem már nincs a gépemen, mert teljesen leszedtem tudtommal, de lehet, hogy mégsem?


A kérdésem: lehet ez a furcsa indulás valamilyen vírustól vagy más hasonló dologtól?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. dec. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mit töltöttél le pár napja, amitől gond volt.

Valamitől belassult a géped picit win betöltésekor.

Automatikus indításoknál szét lehet nézni.


"startmenüt megnyitod alulra beírod msconfig nyomsz egy entert

megnyílik egy ablak, ott utolsó automatikus indítás fülön kell kivenni a pipákat"

2016. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Az msconfig-ban nem találtam ismeretlen programokat szerencsére. Néhányat kihúztam közülük. A probléma most is fennáll, de egy picit talán gyorsabb. Ezt a programot töltöttem le pár napja: www.plagiarism-detector.com Állítólag jó program, de az én gépemen ezeket csinálta, amiket írtam.


Akkor ezek szerint nincs gond az indítással? Egyszer úgy indult, hogy a Windows feliratnál 5-6 másodpercet várt, mintha lefagyott volna. De most ezt már nem csinálta.


Szerinted ezek alapján, lehet valamilyen gond a géppel? (Egyéb probléma nincs vele).

2016. dec. 13. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamilyen induló folyamat lassítja.

Ezt nyugodtan megpróbálhatod:

[link]

2016. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megpróbáltam! Úgy néz ki, most jó a gépem.
2016. dec. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!