Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 alatt miért tűntek...

Zozoo89 kérdése:

Windows 10 alatt miért tűntek el a mappák?

Figyelt kérdés

Egy Laptopot telepítésre, és az adatok lementésére kaptam.

(képek, és dokumentumok 14Gb)

Windows 7 volt a laptopon.

Leggyorsabb megoldást választottam, vinyó ki ,Asztali PC-be rákötöttem, és rámásoltam a saját vinyómra az adatokat amíg újra telepítem.


A laptopba vissza ment a vinyó, és Windows 10 et tettem fel. Felment gond nélkül minden működött. Laptop vinyó megint ki, Asztali Pc be, be. ÉS Total cmd-vel Áthelyezés paranccsal küldtem vissza az adatokat amiket lementettem a laptop vinyóról..


Vissza szereltem a laptopba, gond nélkül betöltött a win 10, viszont sehol nem látja azokat az adatokat amiket át helyeztem a gépemről.


Ok akkor megint kiszedtem a vinyót megint be a gépembe hátha ott látja, és mielőtt be bootolt volna a Win 7 es, bejött a CHKDSk és egy csomó file indexet javított ki. ok megvártam, de úgysem látta a gépem win 7 alatt se a laptop win 10 alatt azokat a filokat képek doksik, amiket vissza helyeztem rá. Na most itt mi lehet a gond? nem szektor hibás a laptop vinyója 100/100 as



2016. dec. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Hozzáértőnek tűnsz, szóval felteszem a kérdést mielőtt elkezdenék magyarázni:

Kell segítség a fájlok visszaállításában?

(ha esetleg most egy példányban sem lennének meg sehol)


A probléma okát sajnos én sem tudom, de a helyedben letesztelném az egészet még egyszer valami másolással. Lehet csak valami egyszeri alkalom volt, saját figyelmetlenségből.

2016. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a recuva programmal helyreállítani:

https://www.youtube.com/watch?v=k5NFETYRRbE&ab_channel=Károl..

De ha a C:-re mentetted (a pc-den, és a laptopon is), akkor nagyon kicsi az esélye a visszaszerzésnek, mert a windows a háttérben mindíg ír az üres helyekre.

2016. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem néhány hónapos gépen tűntek el a mappák, szépen, fokozatosan. Windows10-es laptopon. Mint kiderült, a merevlemez volt hibás, jelenleg szervízben van. Ennyi érnek az olcsóbb "márkás"(!?) laptopok!
2016. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sőt, ezt teszi ama bizonyos Windows10 frissitése is! Kinyírja a gépet Redmond.

[link]

2016. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!