Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Malwarebytes Anti-Malware...

Malwarebytes Anti-Malware próbaverzió lejár, milyen ingyenes teljes verziójú programokkal helyettesíthetném, és honnan?

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Van ingyenes változat is belőle:

[link]

2016. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez itt, amire a linkkel jutottam, próba, illetve fizetős, és szintén Malware. A kérdésem arra vonatkozik, hogy van-e más, nem Malwarebytes-program, ami ugyanazt tudja (kémrobotok, stb. leirtása), de teljes verzióban és ingyenesen letölthető, és ha igen, mi az, és honnan ?
2016. dec. 29. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes nem nagyon van,ami jó alternatív az a Hitman Pro(ez szintén fizetős)és az AdwCleaner(ezt nem használtam mostanában).
2016. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
#2 Nem teljesen olvastad el az oldalt, csak a valósidejű védelme fizetős, az ingyeneshez is megkapod 14 napig azt, ami ha lejár attól még ugyanúgy frissíti magát és manuálisan benyomhatod a keresést. Ezzel pár hetente keresni, meg egy ingyenes vírusirtó és windows tűzfal bőven elegendő kell, hogy legyen, ha nem orosz oldalakról töltögetsz le éjjel nappal programokat.
2016. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2016. dec. 29. 20:41
 6/7 A kérdező kommentje:
A Spybot Search and Destroy-t találtam, az nem olyan jó, mint a Malware ?
2016. dec. 29. 20:43
 7/7 anonim válasza:
Válassz egy másikat, azután egy harmadikat-természetesen azok is próbaverziósok- és utána kezdheted előlről.
2016. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!