Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A My Talking Tomban tényleg...

A My Talking Tomban tényleg van kamera amiben figyel valami ember?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Max az eszkoz kamerajat hasznalhatja, es nem hinnem, hogy ott ulne egy ember a monitor elott es azon figyeli az arcod ahogy jatszol :D
2016. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs, de ez a kamuhír már tavaly tavasszal kifutott. Nem kell túl nagy technikai tudás ahhoz, hogy annyit magadtól is kitalálj hogy a te kijelződben nem lehet kamera, hiszen az nem egy átlátszó valami. A bábu szemében lévő kamera meg a fekete furgonos gyerekrabló két városi legenda összemosása. Aki a sorozatos cáfolás után is még ezt terjeszti és ilyenekkel traktál téged, nyugodtan lehülyézheted.
2016. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 N.Zente válasza:

Nem!Ez egy aféle rém sztori szerintem valamelyik buta ember kezdte terjeszteni ezt,de viszooont arra nem

tudok választ adni,hogy miért kéri a kamerát.

2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért kér engedélyt a kamerádhoz, mert azon keresztül lehet interakciókat adni, esetleg saját képet feltölteni. Ennyi, nem több.
2017. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Látom itt mindenki meg van győződve arról, hogy kamu. Szerintem meg nem tudhatjuk. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Nem gyártok konteokat, de ma már olyan szinten van a technika, hogy az elképesztő. Ha pedig felmerülne a kérdés, hogy miért lennék én bárki számára is érdekes, akkor nézzetek Black Mirrort. 3. évad 4. és 6. rész mindenképp, de igazából olyan szinten elgondolkodtató és kemény mondanivalója van, hogy ha csak egy sorozatot néztek meg az életben, akkor ez legyen az. Ez volt itt a reklám helye. Szép napot mindenkinek!

[link]


[link]

2017. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bogoj válasza:
Persze. Már közel 12millióan töltötték le, így közel 12 millió ember ül egy hosszú asztalnál, és mindegyik éjjel-nappal, alvás nélkül, étkezés közben is figyeli a neki kijelölt letöltőt.
2017. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát ha neked ebből ez jött le, akkor gratulálok! Látom, nem nagyon érted mit akartam mondani. Black Mirrort pedig tuti nem nézel :D :D
2017. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Black Mirror egy disztópikus sorozat, tehát fikció. Nem tudom miért kellene példát venni róla. Te is pont azok közé tartozol akik elhiszik hogy kamera van az amúgy nem átlátszó képernyőd másik oldalán, mint akik elhiszik hogy egy disztópia a valóság.
2017. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem. Én nem tartozom sehova. Pont ez a lényeg. Vagy van, vagy nincs. Csak szerintem kicsit merész biztonsággal kijelenteni bármit is. De tiszteletben tartom a véleményed.
2017. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!