Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IPhone SE készülékem van és...

IPhone SE készülékem van és ma amikor egy új zenét szerettem volna letölteni az iFile Organizer programmal akkor kiírt valami vírusos szöveget! Lehet vírusos lett a telóm? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Azt írta ki hogy:Töltsön le egy vírusírtó vagy különben az iOS 10 letiltásra kerül!Kicsit megilyedtem de igazából tudom hogy ezek inkább ilyen reklámok szoktak lenni!Töltsek le valamit vagy nem kell félnem?

2017. jan. 15. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"tudom hogy ezek inkább ilyen reklámok szoktak lenni"


Akkor most tudod, vagy nem? Idióta.

2017. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a megjegyzésed!Most okosabb lettem!
2017. jan. 15. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi. Bár a helyedben nem használnék ilyen szir-szar programokat. Miért nem iTunes-al raksz rá zenét?
2017. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen azért mert fizetős!
2017. jan. 15. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
iTunes fizetős?? Lehet rajta dalokat/albumokat venni ez igaz, de a yt-ról letöltött zenéket is ugyan úgy kezeli...
2017. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!