Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 hamarabbi frissítésé...

Windows 7 hamarabbi frissítését hogy lehetne elérni?

Figyelt kérdés
Tudjuk, hogy a win tizen van a hangsúly, de egy service pack egyel telepített gépünk több napnyi frissítés után sem frissül csak megy a csík és ennyi. letöltöttem a két kb-s telepítő fájlt is de az is csak megy megy de semmi. Miért nincs olyan mint régen az xp-nél hogy volt egy sp csomag és feltelepült és kész. terheltek a szerverei a microsoftnak, de azért több mint egy nap után sem indul el semmi frissítés letöltés az sok. tudtok valami hamarabbi megoldást? mert így veszélyes netezni is.
2017. jan. 17. 08:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy netezni egyébként is "veszélyes", sz'al nem kell ezt túlaggódni.

2017. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Informatikát végeztem, ennyit meg tudok én is keresni... nem vagyok gyagya. :D de még le is töltöttem azt a két dolgot amit ajánlottak de csak fut fut és semmi. szóval tudom hogy innen kell letölteni....

Azért szinte egy alap win héttel azért csak veszélyesebb... maradjunk ennyiben... úgy értettem. ez kb már egy hat éves rendszer így frissítés nélkül a sp 1-ével...

2017. jan. 17. 08:10
 3/30 A kérdező kommentje:
mindegy megpróbálok valamit kiadtam valaki kb-s dolgot 2014-ben ami segít ha nem települ frissítés valami miatt nem engedi és erre csinálták meg ezt hátha jó lesz több mint fél giga letöltöm és elindítom kb 947821 -v34 x 64 megpróbálom talán ezt még nem próbáltam.
2017. jan. 17. 08:20
 4/30 P.O.C. ***** válasza:

Mostanában nagyon sokan esnek ebbe a hibába, hogy a Windows 7 SP1 alatt bedöglik a Windows Update (különösen régebbi gépeknél). Én is jártam már így elég sokszor.

3 db frissítést kell manuálisan letöltened a Microsoft honlapjáról és telepítened, ezek a KB3020369, KB3177467 és KB3172605 jelűek. Újraindítod a gépet, utána meg fogja csinálni. Persze így is várni kell 10-20 percet mire megtalálja azt a 2-3 száz frissítést, ami SP1 óta megjelent.

Nekem eddig még mindig bevált ez a módszer. Egy fórumon olvastam róla.

2017. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
és akkor ilyen sorrendbe is kell elindítani a telepítést, és utána restart?
2017. jan. 17. 08:33
 6/30 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem a sorrend mindegy. Legalább is én sose figyeltem rá. Ahogy jöttek szépen szobra egymás alatt.
2017. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
de ezek ilyen buxi telepítők szal elindul mint egy frissítés kereső... de megnézem. lehet már ezeket próbáltam nemtom legutóbb egy háromszáz és egy négyszáz valamennyi megás fájlt töltöttem le de azok csak futnak futnak és ennyi tehát nem egy olyan fájl ami telepíti magát.. na mindegy megnézem majd mert most nem azon a gépen vagyok... de amúgy köszi
2017. jan. 17. 08:37
 8/30 P.O.C. ***** válasza:

Ha ezek is a véget nem érő "frissítések keresésével" vannak elfoglalva indításkor, akkor lődd ki a Windows Update -et a szolgáltatások közül, ha feltelepültek meg kapcsold vissza.

Bár nem kizárt az se, hogy most meg azért nem fog működni, mert már mindent össze-vissza telepítettél.

2017. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
nah igen az elsőt amit írtál próbáltuk már mellette meg windows6.1-kb3125574-v4-x64_ ezt írták máshol de ezek is csak pörögnek és semmi. de megnézem amit te írtál... a másik kettőt és hátha...
2017. jan. 17. 08:41
 10/30 A kérdező kommentje:
azt írja a saját keresője az updatenél hogy még nem volt keresés soha erre a gépre.
2017. jan. 17. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!