Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem tudok új jelszót igényelni...

Nem tudok új jelszót igényelni facebookon?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálok jelszót igényelni, ezt a szöveget adja ki:" Próbálj meg hozzáférni a levelezésedhez!

Mielőtt bejelentkeznél a Facebookra, ellenőriznünk kell a személyazonosságodat. Ahhoz, hogy segíts nekünk igazolni magadat hozzá kell férned valamelyik, a Facebook-fiókodhoz rendelt e-mail címhez." Nincs semmi lehetőség, csak az, hogy újrapróbálkozás. Mégis hol tudok belépni, amikor még csak egy integrált Gmail belépési rublikát sem ad ki? Előre is köszönöm a válaszokat...



2017. jan. 21. 16:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Próbálj meg hozzáférni a levelezésedhez!

Mielőtt bejelentkeznél a Facebookra, ellenőriznünk kell a személyazonosságodat. Ahhoz, hogy segíts nekünk igazolni magadat hozzá kell férned valamelyik, a Facebook-fiókodhoz rendelt e-mail címhez.


Anita Katalin Mező

Facebook-felhasználó

Segítségre van szükséged a levelezésed eléréséhez?

Amennyiben elveszítetted a levelezési jelszavadat, az alábbi hivatkozások egyikére kattintva megtudhatod, hogy a fontosabb e-mail szolgáltatóknál hogyan tudod visszaállítani a levelezési jelszót:


Gmail

Windows Live Hotmail

Yahoo! Mail

Ha a levelezési szolgáltatást iskola vagy cég biztosítja számodra, kérjük, hogy vedd fel a kapcsolatot közvetlenül az adott szervezettel.


Nem férek hozzá a levelezésemhez. Újrapróbálkozás

2017. jan. 21. 17:13
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsánat az a név nem az enyém, csak másik kérdésről másoltam be mert nekem is ugyanez a gondom.. ( ha ez esetleg valakinek gond lenne ideírtam :D )
2017. jan. 21. 17:22
 3/10 Gábor_79 ***** válasza:
Arra a levelezési címre utal, amit regisztrációkor megadtál e-mail címet. Oda küldhettek valamilyen üzenetet vagy ideiglenes jelszót.
2017. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem küldtek arra az emailomra semmit..
2017. jan. 21. 18:23
 5/10 Gábor_79 ***** válasza:
A közösségi fül alatt sem? Ahova szoktak menni a facebook értesítések.
2017. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nincsen...
2017. jan. 21. 19:20
 7/10 Gábor_79 ***** válasza:
Arra az email címre utal amit megadtál valaha. Ami nincs a rendszerébe, arra nem küldhet emlékeztetőt. A spam mappát érdemes még megtekinteni. Bár úgy rémlik, hogy szimplán csak telefonnal is lehetett regisztrálni valamikor és ahhoz nem kellett semmilyen e-mail fiók.
2017. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
spam mappámban sincsen, és azt az emailt néztem amivel regiszráltam, régebben ezt úgy működött, hogy megadtam a telefonszámom és küldtek rá egy biztonsági kódot, vagy az emailomra... most nem tudom mi ez az új változtatás..
2017. jan. 21. 19:52
 9/10 borgan válasza:
Sziasztok. Ugyan ez a broblémám, és tényleg ezt írja ki. Egyszerűen lehetetlen új jelszót kérni. Valaki tud egy elérhetőséget, hogy felvegyük velük a kapcsolatot?
2017. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia! az en problemam megoldodott halaistennek!! eloszor is ra kell menni a nem ferek hozza a levelezesemhez lehetoseg pontra, majd kitoltod az adatokat, es elkuldod a szemelyid! kapsz egy emailt, atnezik, es masnap kuldenek egy linket ahol lehet uj jelszavad! nekem 23 oraba telt, nagyon gyorsak voltak, veled is azok lesznek, mert csak jelszavat kertel! nyugi, en nagyon idegeskedtem, de utolag belegondolva full felesleges volt! :)) sok sikert!
2017. jan. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!