Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaptam egy értesítő e-mailt...

Kaptam egy értesítő e-mailt hogy feletörték a fiókom és be is léptek (Budapestről Chrome 55) Hogyan lehet a kérdésem lenyomozni hogy honnan léptekbe a fiókomba és ki?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni ki volt az a r*hadék!

2017. jan. 25. 19:50
 1/5 sanyinak válasza:

Ez kicsit gyanus.

Ha a szolgaltato tudja, h feltoressel jutottak a fiokodba, akkor miert engedte be oket.

Nem eppen most csapnak be es probaljak kiszedni beloled jelszavadat?

2017. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség. Mellesleg miért nem használsz sms azonosítást?
2017. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 violaria válasza:
Egyetértek az előzővel, a gmail ilyenkor csak azt írja, hogy egy másik eszközről léptek be, és megkérdezi, hogy te voltál-e. Vigyázz a dologgal, ha nem ezt írták és a jelszavadat kérik meg ne add. Változtass a beállításokban gyorsan jelszót, és ne foglalkozz vele. Amúgy is max azt tudnád meg, hogy milyen szolgáltatónál van az illető, illetve az hol van helyileg (a szolgáltató).
2017. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:
Sanyinak, ezt bárkinek mondhatnád, akihez betörtek. Az, hogy utólag észrevették, nem jelenti azt, hogy meg tudták volna akadályozni vagy időben észre tudták volna venni.
2017. jan. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sanyinak válasza:

Homininda,

ha a postafiok kezeloje ertesit rola, h betortek a fiokba, akkor az mar csak fura, nem?


Mintha a portars azt mondana, h beenegedett hozzad par betorot. A betores akkor kivitelezheto, ha a fiok orzoje nem veszi azt eszre, h illetektelen akar hozzaferni a fiokhoz.

2017. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!