Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tegnap a Crom böngészővel...

Tegnap a Crom böngészővel megnyitott upc webmail email sorában egy idegen e-mailt találtam, amikor be akartam jelentkezni. Mi volt ez?

Figyelt kérdés

UPC-t nem érdekelte,pedig azt gondolom,beépült valaki a szolgáltatóhoz,és a levelezésem használja.Miközben mindent letilt.Cromból semmit nem tudok előhívni a upc webmailben!



Ha Explorerrel nyitom meg, az MSN-ből induló felületeten új emaillel,nem tudom a jelszómezőt használni,rögtön a beépítettjelszó-leolvasó is megnyílik.

A upc-nél pedig az általam 5 hónapja letiltott,régi e-mailt tartják nyilván,amivel bejuthatnának a bankomhoz.

mit lehet tenni? kérdi egy nyugdíjas


2017. jan. 26. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre a felületre gondolsz? >> [link]

Ha itt az "E-mail cím" mezőben idegen e-mail cím szerepel, akkor az azt jelenti, hogy valaki a te gépedről belépett a saját UPC webmail felületére, és a böngésző (Chrome) megjegyezte ezt az e-mail címet. Nem járt nálad valaki mostanában, aki használta a géped?



"A upc-nél pedig az általam 5 hónapja letiltott,régi e-mailt tartják nyilván,amivel bejuthatnának a bankomhoz.

mit lehet tenni? kérdi egy nyugdíjas"


Tehát volt egy e-mail címed, amit te "letiltattál", és azzal a címmel szoktál belépni a bankodhoz?

Ez esetben a bankkal kell konzultálni, hogy megváltozott az e-mail címed. Egyébként ne aggódj, ha a banki jelszavad nem szerezték meg, akkor nem tudnak belépni a bankodhoz.

2017. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!