Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Chatroulette-n megismerkedtem...

Chatroulette-n megismerkedtem egy lánnyal és elkezdtünk beszélgetni skype-on. Majd küldött egy képet magáról és azóta indok nélkül nem válaszol. Lehet hogy vírusos képet küldött?

Figyelt kérdés
Utána jártam és olvastam hogy lehet képpel együtt keyloggert küldeni egy áldozatnak. Ez skypon is lehetséges hogy képet küldött nekem de közbe egy keyloggert is elküldött vele? Skypon meg lehet ezt csinálni?
2017. jan. 28. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg kép volt? Nem egy program? Ha egy tényeg egy kép volt, akkor általában nincs mitől tartanod, legalábbis ha rendesen frissített operációs rendszered van. De ha pl egy kep.jpg.exe volt akkor már nagyobb a gond:)
2017. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mert meg se nyitottam, de ugye a Skype autómatikusan elmenti a Skype mappán belül egy mappába(nem tudom most pontosan a nevét) a képet. De onnan ki is töröltem. Szóval igazából nem nyitottam meg.
2017. jan. 28. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát ha valaki azt mondaná a képre amit küldök, hogy nem nézi meg, lehet én se beszélgetnék vele többet. A vírusos képnek álcázott dolgokat nem emerek szokták küldeni, hname robotok, az meg egyértelműen kiderül a beszélgetésből hogy ember-e.
2017. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!