Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek miért kapcsol be...

Szerintetek miért kapcsol be a kamerám ha a számitogép ki van kapcsolva? Lehetséges hogy igy is valami virus által használni tudják azt?

Figyelt kérdés
Olvastam már neten hasonló esetekről.Ha valaki esetleg tud valamit valamiről kérem ossza meg velem is, nagyon sokszor előfordúl és már idegesitő.
2017. jan. 30. 23:16
 1/6 anonim válasza:
Húzd ki és nem fog bekapcsolni
2017. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy kapcsol be a kamera, ha a géped ki van kapcsolva? BIOS ban lehet USB -ket kapcsolgatni?...
2017. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Esteyn válasza:
Nem lehet, hogy a BIOS úgy van beállítva, hogy kikapcsolt állapotban is legyen feszültség az USB portokon?
2017. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszolo nem tudom még nem probáltam,3-as a telefon töltődik az usb portokon ha a gép ki is van kapcsolva
2017. jan. 31. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a gép ki van kapcsolva és a kamera világít, akkor az usbk feszültség alatt vannak (ezt be lehet állítani az UEFIben / BIOSban), de ilyenkor csak áramot kapnak, nem lehet hozzájuk férni sehogy se.
2019. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindenesetben azért tegyél egy matricát a kamera lencséjére
2023. márc. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!