Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért lett ennyire rossz az...

Miért lett ennyire rossz az Adblock Plus?

Figyelt kérdés
Chrome böngészőhöz nem engedte a magyar reklámszűrőt letölteni, aztán nem blokkolta a videókat, egyre több reklámot sem. És amikor töröltem, még pimaszul rá is kérdeznek, miért?

2017. febr. 4. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eladták magukat. Pont azoknak, akik ellen harcoltak eredetileg.

Szerencsére amíg van uBlock Origin, addig nincs szükség az Adblockra.

2017. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

#1

Csak kíváncsiságból, te mennyi pénzzel támogattad a fejlesztést?

2017. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na majd az én semmi kis ösztöndíjamból fognak meggazdagodni? Tegnap a reklámvideók is automatikusan elindultak, az összes JS trójaival együtt, még fizessek is?
2017. febr. 4. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Egyszeri húsz dollárt donate-eltem az Adblocknak, ötvenet a Ublock-nak.
2017. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:

Én már kb. egy éve uBlock Origin-re váltottam. Eleinte keveset blokkolt magától, manuálisan kellett hozzáadnom a reklámokat. Azóta biztos hozzáadtak már pár szűrőt, mert nulla reklám van pl. itt gyakorikérdéseken. Legnagyobb előnye az Adblock Plushoz képest, hogy sokkal kevesebb RAM-ot használ.


Eladták magukat, én is erre tippelek. Sajnos amint valami túl népszerű lesz, elkezdenek pénzt kicsikarni belőle.

2017. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Adblock-ot használom Firefox-al, egy árva reklám sincs a Gyakorin sem...
2017. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam az AdBlock már régen nem működött hatékonyan. Mióta váltottam erre az uBlock Origin kiegészítőre, azóta egy darab reklámot nem láttam sehol.


Persze a kedvelt honlapokon érdemes kikapcsolni ;)

2017. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!