Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S Biztonsági kérdés....

S. O. S Biztonsági kérdés. Bővebben kifejtve lent?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy beléptem a gmail-fiókomba és lefagyott a gépem. Vagy lefagyasztották szándékosan. Ilyenkor mindig megjelenik a gmail-fiókom böngészése alatt egy figyelmeztető szöveg, hogy: "Jelenleg 1 másik helyen van használatban". Ez mi lehet? Figyelik a levelezésemet? Én nem tartom kizártnak. Segítene valaki és elmagyarázná ezt nekem?
2017. febr. 4. 18:54
 1/5 Hominida ***** válasza:

Változtasd meg a jelszót, ha engedi.


Nem lehet, hogy egy másik gépen bejelentkezve maradtál?

2017. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy jelszótól függetlenül be tudnak lépni, hogy valahogy rácsatlakoznak a gépemre, mikor épp be vagyok lépve?

Ja és kizártnak tartom, hogy egy másik gépen bejelentkezve maradtam volna.

2017. febr. 5. 07:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Annál is inkább, mert mikor belépek a gmail-embe, akkor még nem jelenik meg ez a figyelmeztetés, csak utána. Van úgy, hogy csak 15 perc múlva.
2017. febr. 5. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Az androidos telefonod, (amennyiben az van) állandóan be van jelentkezve. Nem azt látod?
2017. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam telefonon internetezni. Főleg nem szoktam belépni a levelezésembe, sose léptem még be oda. Minden műveletet az asztali számítógépen csinálok.
2017. febr. 7. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!