Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Messenger probléma bejelentést...

Messenger probléma bejelentést ki láthatja? Mármint a másik fél, aki miatt jelentem be a problémámat? Hogy érjem el azt, hogy ne lássa legalább azt, amit én írtam?

Figyelt kérdés
Messengeren be szeretném állítani,hogy egy felhasználó ne láthassa az üzeneteinket (vagy legalább azt, amit én írtam). Biztos vagyok benne, hogy van ilyen, mert csinálták már ezt velem és nem láttam, amit ők írtak. A kérdésem, hogy hogyan? Az lehetséges, hogy problémát jelentek be és jól megindoklom, hogy miért? Elvileg ezt arra lehet használni, hogy a nem létező funkciókat végrehajtsák nekünk. És ha esetleg ez segítene és tegyük fel, hogy küldök egy ilyen levelet, akkor az a felhasználó ugye ebből nem lát semmit? Ha valaki tud erről valamit, kérem ossza meg, mert fontos lenne!
2017. febr. 24. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!