Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen program segítségével...

Milyen program segítségével lehet megakadályozni a nem kívánt oldalak betöltését?

Figyelt kérdés
Valahányszor bekapcsolom a gépet, és rákattintok a google chromra, mindig idegesítő keresőoldalak és reklámoldalak jönnek be! A keresőmotorokat már átállítottam, alapértelmezett a google. Telepítettem egy Adblock nevű programot,de csak részben oldotta meg a problémát. Légyszi segítsetek, köszönöm!

2017. márc. 4. 20:35
 1/7 lali51 ***** válasza:
Spyhunter4.készítő lapjáról letöltve,licensz mevásárlásával.
2017. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lali51 ***** válasza:
Tört verzióval vagy licensz kulcs keresésével,csak szívni fogsz!
2017. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Ezek nem csak reklámok, hanem egy adware (kéretlen program). Malwarebytes-szal lehet törölni.
2017. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fertőzött a géped. Az Adblock semmit sem ér a már települt kártevők ellen, a Ublock Origin különben is jobb nála. Futtasd le az alábbiak valamelyikét (vagy mindegyiket):

Malwarebytes

AdwCleaner

Spybot Search and Destroy

Hitman Pro


És a jövőben ne tölts le minden sz**t, ne kattints rá minden sz**ra, és ne telepíts megbízhatatlan programokat (uTorrent, Daemon Tools, KMPlayer, stb).

2017. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, a segítséget!

A Malwarbytes vált be! 26 nemkívánt programot talált, amiben volt károkozó is :O de most többször is megnyitottam a chrome-ot és a keresőt, de eddig nem dobott ki semmilyen kéretlen oldalt, keresőt. Úgyhogy szerintem megoldódott! Hálás köszönet! És letöröltem a uTorrentet is a gépről, a biztonság kedvéért :)

2017. márc. 5. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hurrá!
2017. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2017. márc. 6. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!